Müşterilerimizin, toplulukların ve çevrenin giderek daha fazla güvendiği sürdürülebilir ve yenilikçi boya ve kaplamaları tedarik ediyoruz. Bu yüzden yaptığımız her şey İnsanlar ile başlar. Gezegen. Boyamak. Dulux, International, Sikkens ve Interpon dahil olmak üzere birinci sınıf marka portföyümüz, dünyanın dört bir yanındaki müşteriler tarafından güvenilmektedir. 150'den fazla ülkede faaliyet gösteriyoruz ve küresel endüstri lideri olmayı hedefliyoruz. Bilime dayalı hedeflere kendini adamış ve küresel olarak ilgili zorlukların üstesinden gelmek ve gelecek nesilleri korumak için gerçek eylemlerde bulunan öncü bir boya şirketinden beklediğiniz budur.

International Paint


 AkzoNobel‘in bir bölümü olan International®, dünyanın en büyük yüksek performanslı tekne boyaları, yat kaplamaları ve tekne koruma ürünleri üreticilerinden biridir.

1881’de kurulan International markası, her türlü deniz taşıtı için en yüksek bakım standartlarıyla eş anlamlı hale gelmiştir ve tekne imalatı ve bakımının ayrılmaz bir parçasıdır.

Yüz yılı aşkın bir süredir International, her türlü tekneyi korumak, güzelleştirmek ve performansını yükseltmek için en yenilikçi kaplama çözümlerini oluşturmaktadır. Nerede, dünyanın dört bir yanındaki hangi tür sularda olursanız olun, International'ın antifouling boyalar, ara kat boyalar, yat verniği ve çok daha fazla çözüm dahil olmak üzere, hem su hattı üstü hem de su hattı altı için yüksek performanslı yat boyaları sunduğunu göreceksiniz.

Şirketimizin başarısı iki şeye dayanmaktadır: müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya yönelik süre giden bir taahhüt ve devamında dünyanın her yerindeki tekne sahipleri, tersane profesyonelleri veya tekne üreticileri için tutarlı performans sunan kaliteli ürün ve hizmet çözümleri sağlamak.

 

Salcomix


 

Endüstriyel uygulamalar için küçük ve orta ölçekli partiler

Salcomix - Üniversal ve Esnek Boya Sistemleri

Salcomix, modüler bir karıştırma sistemine dayalı olarak size çok çeşitli farklı boya kaliteleri ve teknolojileri sunar. Sistem çözümleri farklı teknolojilere (poliüretan, akrilik, epoksi, alkid) dayanmaktadır ve hepsi birbiriyle kombine edilebilir. Ayarlama ve kaplanacak yüzeyler açısından maksimum esnekliğin yanı sıra kolay ve güvenilir uygulamayı garanti ederler.

Salcomix boya sistemlerimiz, birçok endüstride güvenilirlikleri ve uzun ömürleri ile öne çıkmaktadır.
Örneğin, makine mühendisliği müşterileri ile tarım ve inşaat ekipmanı sektörlerinin yanı sıra nakliye endüstrisindeki müşterilerin tümü ürünlerimize güveniyor. Ancak plastikler ve özel uygulamalar için özel olarak hazırlanmış bir kaplama çözümümüz de var.

Genel olarak, uygulama yelpazesi neredeyse sınırsızdır. Ürünlerimiz, belirli müşteri ve özel uygulamaların gereksinimlerine en uygun şekilde uyarlanabilir.

80 +
FAZLA
MARKA
10 BİN
ÜRÜN
ÇEŞİDİ
500 +
MUTLU
MÜŞTERİ

Online Ödeme Yöntemi ile Herşey Çok Kolay...


Online ödeme sistemimiz ile kolayca ödeme yapabilir ve ödemelerinizde taksit imkanı sağlayabilirsiniz.

HEMEN ÖDE

BAYİLİKLERİMİZ