Sadece, müşterilerimize mükemmel boyayı sunmak olan odak noktamız, bizi diğer şirketlerden ayırmaktadır. Axalta Boya Sistemleri, yalnızca sıvı ve toz boya üretmeyi, geliştirmeyi ve satmayı ilke edinmiş öncü bir global boya şirketidir. Axalta ürünleri verimliliği ve kalıcılığı artırır ve güzellik katar. Hafif ve ticari taşıt üreticileri, tamir ve satış sonrası uygulamaları ve birçok endüstriyel uygulama için performans ve taşıt boyaları sunuyoruz. Yenilikçi ürün ve hizmetler, boya ve toz boya, renk eşleme ekipmanları, uygulama teknolojileri ve müşteri eğitimi, desteği ve iş yönetim sistemlerini kapsamaktadır.

Hizmet kapsamımız, dünya genelinde müşterilerimize yenilikçi boya sistemleri sunabilmemizi sağlıyor.  

 

Standox


Axalta'nın global oto tamir boya markası olan Standox, otomotiv sektöründe lider bir iş ortağıdır.

Almanya'nın Wuppertal şehrinde üretilen güvenilir ürünleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel destekle birleştiğinde; en kaliteli sonuçları, her zaman, en doğru ve en hızlı şekilde müşterilerine sunar.

Otomobil üreticilerinin yanı sıra filo, araç kiralama ve sigorta şirketlerinden aldığı kapsamlı onaylar sayesinde Standox, işveren onay süreçlerini önemli ölçüde kolaylaştırır. Standox, son teknoloji ekipman ve araçlarla müşterilerinin dijital geleceğe hazır olmalarını sağlar.

Duxone


Duxone®, spot onarımından komple boyamaya kadar her işte kullanılabilen çok yönlü ve rekabetçi bir araç boyama sistemidir. Duxone® doğru renk, dayanıklılık, kolay hazırlama ve uygulama demektir.

  • Tüm oto tamir işlemlerine uygundur
  • Kullanımı kolaydır
  • Zımparalama işinde kolaylık sağlar
  • Hızlı kurur
  • Zengin ürün çeşitliliği sunar
  • Pasta cila işleminde kolaylık sağlar

Duxone, boya ve kaplama ürünlerinde dünya lideri olan Axalta Boya Sistemleri çatısı altında bulunması sayesinde,  paranızın tam karşılığını alacağınızın garantisidir: mükemmel son kat boya sistemi ve değişmez kalite.  

80 +
FAZLA
MARKA
10 BİN
ÜRÜN
ÇEŞİDİ
500 +
MUTLU
MÜŞTERİ

Online Ödeme Yöntemi ile Herşey Çok Kolay...


Online ödeme sistemimiz ile kolayca ödeme yapabilir ve ödemelerinizde taksit imkanı sağlayabilirsiniz.

HEMEN ÖDE

BAYİLİKLERİMİZ