AkzoNobel‘in bir bölümü olan International®, dünyanın en büyük yüksek performanslı tekne boyaları, yat kaplamaları ve tekne koruma ürünleri üreticilerinden biridir.

1881’de kurulan International markası, her türlü deniz taşıtı için en yüksek bakım standartlarıyla eş anlamlı hale gelmiştir ve tekne imalatı ve bakımının ayrılmaz bir parçasıdır.

Yüz yılı aşkın bir süredir International, her türlü tekneyi korumak, güzelleştirmek ve performansını yükseltmek için en yenilikçi kaplama çözümlerini oluşturmaktadır. Nerede, dünyanın dört bir yanındaki hangi tür sularda olursanız olun, International'ın antifouling boyalar, ara kat boyalar, yat verniği ve çok daha fazla çözüm dahil olmak üzere, hem su hattı üstü hem de su hattı altı için yüksek performanslı yat boyaları sunduğunu göreceksiniz.

Şirketimizin başarısı iki şeye dayanmaktadır: müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya yönelik süre giden bir taahhüt ve devamında dünyanın her yerindeki tekne sahipleri, tersane profesyonelleri veya tekne üreticileri için tutarlı performans sunan kaliteli ürün ve hizmet çözümleri sağlamak.

Bilimsel uzmanlık, şirketimizin kalbinde yer alır. Araştırma ve geliştirme programlarımıza dünyadaki diğer tüm yat boyası üreticilerinden daha fazla insan, teknoloji ve yatırım tahsis etmekteyiz. Özel yat laboratuvarlarımız ve müşteriye entegre test programlarımızla, dünyanın en talepkar müşterilerinin ilk tercihi haline geldik.

International koruyan, güzelleştiren ve tekne bakımını azaltan, kendini kanıtlamış çözümler sağlamaya büyük önem vermektedir. Yaptığımız işin yalnızca bir fark yaratmakla kalmayıp aynı zamanda müşterilerimiz için kritik bir unsur haline gelmesini sağlamak için çalışıyoruz.

İster laboratuvarda yeni ürünler araştırıyor ve geliştiriyor olalım, ister denizde ürünlerimizi teste tabi tutuyor olalım, her zaman tam havamızdayız. Kimyayı doğru anlamak bizim için kritik önemde olduğu gibi, dünyanın dört bir yanındaki insanlar ve sular arasındaki incelikli farkları bilmek de son derece önemlidir. Her nerede tekneler varsa, biz de bağlantılar kurarak, sorunları çözerek ve bilgilerimizi paylaşarak orada işlerin tam da merkezindeyiz.
80 +
FAZLA
MARKA
10 BİN
ÜRÜN
ÇEŞİDİ
500 +
MUTLU
MÜŞTERİ

Online Ödeme Yöntemi ile Herşey Çok Kolay...


Online ödeme sistemimiz ile kolayca ödeme yapabilir ve ödemelerinizde taksit imkanı sağlayabilirsiniz.

HEMEN ÖDE

BAYİLİKLERİMİZ