1974 yılında boya sektörüne giren ve bu sektörde lider konumunda olan firmalardaki çalıþmalardan sonra birikim ve deneyimlerini kendi adına kullanmak üzere 2004 yılında kurulmuþ olan OTC BOYA 2000m2’si kapalı 1000m2’si açık olan üretim tesislerinde,sanayi boyaları,özel amaçlı boyalar,antikorozif boyalar ve kaplamalar alanında faaliyet göstermektedir.
 
OTC BOYA üretiminde dinamizmi,yeniliği,üstün kaliteyi ve müþterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda ürün tasarlayıp üretimini gerçekleþtirmektedir.Dünyada geliþen boya teknolojisini yakından takip ederek,günümüzde çok ciddi önem kazanan çevre politikalarına saygılı,müþteri memnuniyetini ön planda tutan,vizyonu ile müþterileri için gerçekleþtirdiği çalıþmalarını kaliteden ödün vermeden sürdürmeyi kendisine ilke edinmiþtir.
 
OTC BOYA uzman ve deneyimli kadrosu ile birlikte,esnek ve katılımcı bir yönetim anlayıþına sahiptir. Bu prensip doğrultusunda siz değerli müþterilerine çözüm ortağı olmak üzere ISO 9001-2000 kalite güvence sistemi ile hizmet vermeye devam edecektir.
80 +
FAZLA
MARKA
10 BİN
ÜRÜN
ÇEŞİDİ
500 +
MUTLU
MÜŞTERİ

Online Ödeme Yöntemi ile Herşey Çok Kolay...


Online ödeme sistemimiz ile kolayca ödeme yapabilir ve ödemelerinizde taksit imkanı sağlayabilirsiniz.

HEMEN ÖDE

BAYİLİKLERİMİZ